Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, i befasoi të gjithë së fundmi me zhvillimet e fundit që bëri në rrjetin social Instagram.

Reklama

Ajo i fshiu të gjitha fotografitë dhe videot e publikuara ndër vite, duke e lënë komplet të zbrazët llogarinë e saj.

Dua Lipa (Foto: Neilson Barnard/Getty Images/Guliver)

Mirëpo kjo nuk po e pengon atë që të rrisë numrin e ndjekësve të saj, pasi vetëm në këtë rrjet social, ajo numëron tashmë mbi 35 milionë sosh.

Albumi i dytë i Dua Lipës në ardhje: Koha e lansimit, bashkëpunimet me të famshëm dhe gjithçka tjetër që duhet të dini rreth tij Albumi i dytë i Dua Lipës në ardhje: Koha e lansimit, bashkëpunimet me të famshëm dhe gjithçka tjetër që duhet të dini rreth tij

Ajo ka hequr edhe fotografinë e profilit, duke lënë vetëm një imazh me ngjyrë të kaltër.

Dua Lipa arrin 35 milionë ndjekës në Instagram (Foto: SC/Dua Lipa/Instagram)

Reklama

Mendohet se fshirja e të gjitha postimeve të saj, ka të bëjë me albumin e ri që ajo do të nxjerrë së shpejti në treg, të cilën ajo e ka cilësuar si një “epokë të re” në karrierën e saj.

Reklama

Dua me këtë shifër ndërkohë vazhdon të jetë personazhi shqiptar më i ndjekur ndonjëherë, në rrjetin social Instagram. /Telegrafi/

Dua Lipa (Foto: Jeff Spicer/Getty Images/Guliver)