LAJMI I FUNDIT:

Droni kap momentin kur peshkaqeni prej tri metrave, noton pranë pushuesve në një plazh në Australi

Droni kap momentin kur peshkaqeni prej tri metrave, noton pranë pushuesve në një plazh në Australi

iPamjet të filmuar nga ajri me dron, shfaqin peshkaqenin gjigant mbi tri metra të madh duke notuar vetëm pak metra larg disa pushuesve në një plazh në Australi.

Videoja rrëqethëse është filmuar nga John i cili ngriti në ajër dronin dhe pa peshkaqenin në plazhin Mullaloo në veriperëndim të Perth, transmeton Telegrafi.

Një burrë shihet duke luajtur në ujë me dy fëmijët, dhe në një moment zhytet në ujë derisa peshkaqeni u afrohet sa për “t’i kontrolluar”.

Sipas autoritet të videos, ishin dy peshkaqenë, por që njëri ishte larguar më herët, e atë që e filmoi thotë se ishte “sorollatur” në plazh për tri ditë.

Reklama

Plazhet e Australisë shpesh “vizitohen” nga peshkaqenët, dhe për këtë arsye autoritetet kërkojnë nga pushuesit t’i kushtohet vëmendje shenjave paralajmëruese. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Fun

Më shumë
Kamera ka kapur një skenë si në filmat komedi, shikoni me kujdes se çfarë do të ndodhë me këtë prindër

Kamera ka kapur një skenë si në filmat komedi, shikoni me kujdes se çfarë do të ndodhë me këtë prindër

Fun
Njerëzit sapo kanë filluar të zbulojnë se çfarë do të thotë emri IKEA e gjithashtu edhe si ta shqiptojnë atë emër

Njerëzit sapo kanë filluar të zbulojnë se çfarë do të thotë emri IKEA e gjithashtu edhe si ta shqiptojnë atë emër

Interesante
Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Fun
Tajlandezi vodhi 67 të brendshme të grave për t’i varur në

Tajlandezi vodhi 67 të brendshme të grave për t’i varur në "pemën e masturbimit"

Fun
Britaniku i lodhur me rrugët e dëmtuara, po i mbush gropat me 'shpageta'

Britaniku i lodhur me rrugët e dëmtuara, po i mbush gropat me 'shpageta'

Interesante
Policia australiane arrestoi burrin që menduan se ishte i pajisur me AK-47, por në fakt doli se ishte krejt diçka tjetër

Policia australiane arrestoi burrin që menduan se ishte i pajisur me AK-47, por në fakt doli se ishte krejt diçka tjetër

Interesante
Kalo në kategori