LAJMI I FUNDIT:

Dizajne moderne enterieri për ta transformuar krejtësisht shtëpinë tuaj

Dizajne moderne enterieri për ta transformuar krejtësisht shtëpinë tuaj

Dizajnerët profesionalë kanë disa këshilla të thjeshta se si duhet ta transformoni shtëpinë tuaj në një copë artë brenda një kohe shumë të shkurtë dhe me një çmim të volitshëm

Po ju sjellim këto truqe të dizajnerëve:

Muret e theksuara

Për ta bërë dhomën emocionuese dhe shumëngjyrëshe, nuk është e domosdoshme ta ngjyrosni secilin mur. Thjesht ngjyroseni njërin mur ose dekorojeni me panele druri, transmeton Telegrafi.

Mobilet transparente

Ky truk funksionon në veçanti për apartamentet e vogla sepse mobilet transparente e krijojnë iluzionin e një hapësire më të madhe, e gjithashtu i shtojnë dritë dizajnit të enterierit.

Lulet

Lulet ia sjellin hijeshinë edhe dizajneve më të dobëta dhe në mënyrë drastike e përmirësojnë ajrin në dhomë. Ato mund t’i vendosni në kënde të ndryshme ose thjesht t’i vendosni të gjitha në një vend.

Karriget e ndryshme

Posedimi i karrigeve identike në tavolinën e darkës i përket të kaluarës. Dekoratorët tani sugjerojnë të inkorporoni karrige të ndryshme në dizajn të njëjtë.

/Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Tre gabimet e zakonshme në shtëpi që ju “rrisin” faturat e ngrohjes – si mund të kurseni?

Tre gabimet e zakonshme në shtëpi që ju “rrisin” faturat e ngrohjes – si mund të kurseni?

Stil
Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Stil
Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Astrologji
Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Stil
Horoskopi vjetor 2024 - një kohë e fillimeve dhe mundësive të reja!

Horoskopi vjetor 2024 - një kohë e fillimeve dhe mundësive të reja!

Astrologji
Këta janë zogjtë më të bukur në botë: Hipnotizojnë me ngjyrat e tyre joreale

Këta janë zogjtë më të bukur në botë: Hipnotizojnë me ngjyrat e tyre joreale

Kërshëri
Kalo në kategori