LAJMI I FUNDIT:

Ditët e errëta të Mihrije Brahës

Ditët e errëta të Mihrije Brahës

Mihrije Braha ishte emri i radhës që tregoi copëza të jetës e karrierës në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini.

Reklama

Artistja ndër të tjera tregoi se ka pasur shumë momente të vështira në jetë, ndër to kur dyshohej se Naim Abazi mund të ishte prekur nga tumori.

Ato ditë për këngëtaren ishin të zeza, por që nuk ishin të vetmet të vështira për të.

Kur Platori, djali i Mihrijes ishte pesë muajsh, këngëtarja e mori me vete në një turne evropian, ku për shkak të situatës ekonomike nuk mund t’i anulonte.

E sfidat ishin të mëdha edhe kur kaloi kufirin ilegalisht për të kënduar në Festivalin e RTSH, për të cilën ishte dënuar me dy vite burg.

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kalo në kategori