LAJMI I FUNDIT:

Dhia me veshë të gjata, sensacion në rrjetet sociale

Dhia me veshë të gjata, sensacion në rrjetet sociale

Një dhi dymuajshe e quajtur Simbi në Karaçi të Pakistanit krenohet me veshët që kanë një gjatësi mbresëlënëse prej 55 centimetrash.

Reklama

Dhia me veshë të pazakontë është në një përpjekje për të siguruar një titull të rekordeve botërore Guinness.

Por, do të kërkonte një kategori të veçantë për të akomoduar asetet e saja të jashtëzakonshme.

Simbi besohet të jetë një dhi nubiane – një racë e njohur për veshë që zakonisht shtrihen afërsisht 2,5 cm poshtë fytyrave të tyre. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Blinken mori kitarën elektrike dhe i tha këngës tek Departamenti i Shtetit

Blinken mori kitarën elektrike dhe i tha këngës tek Departamenti i Shtetit

Interesante
Kalo në kategori