0Shares

Dasma është një ndër ditët më të veçanta të jetës, ndërsa nëse ka fotograf profesionist, kjo mbahet mend edhe më mirë.

Por, këta fotografë kanë zënë edhe disa skena të pazakonta, të cilat ndodhën gjatë vitit të kaluar dhe i kanë ndarë me përdoruesit e rrjeteve sociale, transmeton Telegrafi.

Dhëndri që nuk ndalon së qari, shampanja që nuk është hapur mirë, gjyshet që flenë dhe shumë vallëzime pa shije, janë disa prej momenteve të fiksuara.

“Është me rëndësi të kalojnë mirë dhe të kenë një jetë të lumtur, çastet e pakëndshme e shoqërojnë secilën ceremoni martesore”, ka qenë komenti që e shoqëron përmbledhjen e këtyre 15 imazheve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)