LAJMI I FUNDIT:

Detajet e aksidentit ku humbi jetën aktori Leslie Jordan

Detajet e aksidentit ku humbi jetën aktori Leslie Jordan
(Foto: NPR)

Katër ditë pas vdekjes së aktorit dhe aktorit të humorit, Leslie Jordan, janë zbuluar detajet e aksidentit në të cilin humbi jetën tragjikisht.

Reklama

Jordan përplasi makinën e tij në murin e një ndërtese në Hollywood dhe një nga dëshmitarët menjëherë thirri zjarrfikësin dhe një ambulancë, e cila mbërriti shpejt në vendngjarje.

Zjarrfikësit e nxorën aktorin nga makina dhe përcaktuan se ai nuk kishte puls dhe menjëherë filluan t’ia jepnin ndihmën e parë.

“E kanë ringjallur për 40 minuta”, ka thënë dëshmitari, por aktori nuk ka mundur të shpëtojë, transmeton KP.

Burimet policore thanë se besojnë se Leslie ka pësuar një atak në zemër para se të përplaste makinën e tij në mur, por ky është ende informacion jozyrtar.

Hetimet janë ende në vijim, ndërsa shkaku zyrtar i vdekjes së tij ende nuk është bërë i ditur.

Para aksidentit, ai dyshohet se është ankuar për vështirësi në frymëmarrje dhe madje ka lënë një takim me një mjek. Ai donte të kontrollonte zemrën për të parë nëse kishte ndonjë problem shëndetësor.

Leslie ishte i njohur për rolet e tij në seritë televizive të njohura, si si “Will & Grace”, “Hearts Fire”, “The Cool Kids”, “Call me Kat” e “American Horror Story”.


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori