LAJMI I FUNDIT:

Deshi t’ia tregoj bashkëshortit që punon si trajner gjininë e foshnjës, i kërkon referit t’ia ndëshkoj partnerin me karton – ngjyrë rozë  

Deshi t’ia tregoj bashkëshortit që punon si trajner gjininë e foshnjës, i kërkon referit t’ia ndëshkoj partnerin me karton – ngjyrë rozë  

Gruaja e një trajneri kishte menduar një ide brilante sesi t’i tregojë partnerit gjininë e foshnjës së tyre të dytë.

Reklama

Cristian Materrazi është trajner i femrave në futboll pranë universitetit Fairmont në West Virginia, derisa gruaja e tij Courtney gjithashtu trajnere e femrave – por në volejboll, transmeton Telegrafi.

Kështu Courtney kishte menduar që në një mënyrë unike ta zbulojë gjininë e fëmijës së tyre të dytë, dhe atë me përkrahjen e ekipit të bashkëshortit.

E pasi që topi kishte dalë jashtë fushe, ekipi i Cristian kishte shfrytëzuar rastin ta ftoj në fushën e gjelbër, dhe kështu referi në momentin që kaloi vijën e nxori kartonin për ta dënuar – megjithatë ai kishte ngjyrë rozë, që asocionte në gjininë e foshnjës.

Aty menjëherë shpërthyen brohoritjet dhe vajzat e ekipit vrapuan për ta përqafuar dhe uruar për anëtaren e re të familjes.

Sipas vajzave të ekipit të tij, Cristian është një trajner mjaft i zhurmshëm gjatë ndeshjeve dhe vazhdimisht kundërshton vendimet e referit – dhe nuk do të ishte ndonjë risi edhe po ta merrte ndonjë karton. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Radari i policisë në Sllovaki kapi një pamje të pazakontë: Një qen pas timonit të një veture

Radari i policisë në Sllovaki kapi një pamje të pazakontë: Një qen pas timonit të një veture

Fun
Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Kalo në kategori