LAJMI I FUNDIT:

Deshi të tregojë metodat nga “trajnimi i fshehtë”, ushtari rus e godet veten me shishe të birrë në kokë – rrëzohet në tokë pavetëdije

Deshi të tregojë metodat nga “trajnimi i fshehtë”, ushtari rus e godet veten me shishe të birrë në kokë – rrëzohet në tokë pavetëdije

Mungesa e trajnimeve, pajisjeve adekuate si dhe ajo e armëve moderne, ka bërë që rusët të jenë shpesh objekt talljeje.

Reklama

E rasti më i fundit është i një burri që pretendon të jetë ushtar rus, i cili mëton të tregojë para kamerës një metodë që ai e quan stërvitje e fshehtë e pjesëtarëve elitarë, transmeton Telegrafi.

Në fakt ai mban një shishe të birrës në dorë, me të cilën dëshiron të tregoj se edhe kur e godet dikush në kokë, mund të rezistojë dhe të vazhdojë luftën sikur të mos i ketë ndodhur asgjë.

Por ndodhë krejt e kundërta. Në momentin që e godet veten me shishe në kokë, rusi humb vetëdijen dhe rrëzohet në tokë.

Kjo nuk është hera e parë që rusët bëjnë sjellje të tilla, e shumë prej komentuesve pretendojnë se ai ishte i dehur.

Ushtarë të dehur rusë janë filmuar në rajone të ndryshme të Ukrainës, ku pasi janë zënë nga ukrainasit mezi arrinin të qëndronin në këmbët e tyre nga konsumimi i madh i alkoolit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Një infermiere i tha një vajze dyvjeçare të humbiste peshë

Një infermiere i tha një vajze dyvjeçare të humbiste peshë

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Kalo në kategori