Këngëtarja e njohur, Demi Lovato, së shpejti do të publikojë dokumentarin për jetën e saj.

Në të do të shfaqet nje pjesë e errët e saj, që artistja kishte përjetuar kur ishte në mbidozë, shkruan Mirror.

Përmes kësaj ajo po shpreson që do të ndihmojë edhe fansat, të cilët ndonëse mund të inspirohen nga veprimet e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Ajo ishte gati të vdiste në vitin 2018, për shkak të përdorimit të tepërt të lëndëve narkotike.

Për këtë fakt ajo do të flas në dokumentar, i cili do të publikohet në YouTube, ndërsa do të zgjasë katër orë.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Në një intervistë në Ellen Show ajo ka thënë: Un kam shumë për të folur. Njerëzit kanë qenë aq të dashur ndaj meje, kanë pranuar dhe më kanë ndihmuar rreth kësaj çështje”.

Vlen të përmendet se Demi tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore, teksa ndihet krenari për veten. /Telegrafi/