Kuzhina, është padyshim zemra e çdo shtëpie. Aty kalojmë një pjesë të madhe të ditës tonë, disa nga ne për shkak të pasionit që kemi për ushqime, e disa të tjerë për shkak të nevojës.

Më e rëndësishmja për një kuzhinë të kompletuar janë enët dhe aksesorët që përdorim. Opsione enësh dhe pajisje kuzhine ka shumë, mirëpo ne gjithmonë duam më të mirën, atë që na lehtëson punën dhe na mundëson të ushqehemi shëndetshëm.

Delimano e ka dëshmuar ndër vite që është brend premium për produktet e kuzhinës në Evropë, me produktet me teknologji të avancuar, inovative dhe kreative, të dizajnuara për të ofruar experiencë të shëndetshme dhe të shijshme të gatimit.

Pavarësisht a jeni kuzhinier pasionant apo prind i zënë që nuk ka shumë kohë për kuzhinë – Delimano ka zgjidhje për TY.

Përzgjedh nga gama e gjerë e produkteve Delimano me zbritjet deri në -60% në të gjitha kategoritë e produkteve. Përfito nga ofertat më të mira të muajit:

– Set enësh 8-pjesësh Master Set [ Fito dhuratë në vlerë 120€]

– Tigan për palpeta vetëm 9.95€

– NutriBullet Red, vetëm 59.90€

– Grirëse manuale vetëm 5.95€

– Tenxhere elektrike me presion Multicooker – BESTSELLER, -20€ për Club5* duke vazhduar më të gjitha produktet tjera me -60% zbritje.

Përfito nga sasia e limituar  KËTU ose thirr falas në numrin pa pagesë 0800 100 90.

(artikull i sponsorizuar)