Në botën e të famshmëve janë gjithnjë e më shumë yje të njohura, të cilat kanë punuar që nga fëmijëria për veten dhe talentin e vet që tashmë i posedojnë.

Mbase kanë edhe ndihmën e dadove, mirëpo kjo nuk e bën më të parëndësishëm suksesin e vet: ato akoma janë të pranishme në skenën publike, të suksesshme në punën e vet, por gjithashtu janë të lumtura edhe me jetën familjare, transmeton Telegrafi.

Ndonëse, kur kanë obligime të shumta dhe u nënshtrohen presionit të jetës së përditshme, janë në gjendje të thonë se si e kanë të vështirë, dhe se nuk kanë menduar që amësia është aq e vështirë…

Mirëpo, të gjitha këto vështirësi harrohen kur shohin buzëqeshjen e fëmijëve, apo jo?

Këtu e keni një listë të personave të famshëm, të cilët u bënë prindër në moshë të re.

Aretha FranklinAretha Franklin – në moshën 13 vjeçare

Solange Knowles in a bright green dress in NYC. Pictured: Solange Knowles Ref: SPL1016168 030515 Picture by: XactpiX/Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

Solange Knowles – në moshën 17 vjeçare

Jamie Lynn Speras

Jamie Lynn Spears – në moshën 17 vjeçare

Sofia VergaraSofia Vergara – në moshën 19 vjeçare

American actor Paul Newman and British-born actor Elizabeth Taylor have a conversation in a still from the film, 'Cat On A Hot Tin Roof', directed by Richard Brooks, 1958. (Photo by MGM Studios/Courtesy of Getty Images)

Elizabeth Taylor – në moshën 21 vjeçare

Britney SpearsBritney Spears – në moshën 23 vjeçare

Get The Look Lindex Autumn 2011 Collections Model: Reese Witherspoon Knitted vest / denim shirt / jeans Prices: SE 299 / 249 / 399 ; NO 299 / 249 / 399 ; FI 32,95 / 27,95 / 39,95 ; EE 32,95 / 27,95 / 44,95 ; LVA 22,95 / 17,95 / 29,95 ; LTU 119 / 89 / 149 ; CZ 799 / 699 / 799 ; RU 1499 / 1299 / 1999 ; SK 29,95 / 24,95 / 44,95

Reese Witherspoon – në moshën 23 vjeçare

Kate HudsonKate Hudson – në moshën 24 vjeçare

Adele – në moshën 24 vjeçare

Adele – në moshën 24 vjeçare

Hilary-Duff-3Hilary Duff – në moshën 24 vjeçare

Victoria-Beckham-at-the-Alexander-McQueen-Savage-Beauty-Fashion-Benefit-Dinner

Victoria Beckham – në moshën 24 vjeçare

/Telegrafi/