LAJMI I FUNDIT:

Ciao Berto mobilon shtëpinë më të njohur në Kosovë, Big Brother VIP Kosova

Ciao Berto mobilon shtëpinë më të njohur në Kosovë, Big Brother VIP Kosova

Ciao Berto – Sponzor i artë i Big Brother VIP Kosova.

Ka filluar spektaktli Big Brother VIP Kosova me shtëpinë më të famshme në vend! Ciao Berto, si lider i prodhimit të mobiljeve plot stil, mbështetë emisionin më të madh shqiptar që do të mbahet në Kosovë për herë të parë.

Produktet cilësore e të veçanta e plotësojnë shtëpinë Big Brother dhe i shtojnë hijëshi e glamur spektaklit më të madh në vend me kuzhinën ku banorët do të bëhen bashkë e gatuajnë recetat e tyre bashkë në produktet FRANKE, dhomat e gjumit ku do të relaksohen, dhe dyer cilësore e unike në të cilat hynë banorët dhe e fillojnë rrugëtimin e tyre e deri tek momenti kur nga e njejta derë del edhe fituesi i këtij edicioni.

Ciao Berto, ne prodhojmë lumturi!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një hapësirë për jetesë të rehatshme - Kompleksi Linda dhe standarde të larta

Një hapësirë për jetesë të rehatshme - Kompleksi Linda dhe standarde të larta

Al Trade Center
UBT dhe UP në krye të listës - Institucionet kryesore të shkencës sipas Kosovo National H-Index Ranking

UBT dhe UP në krye të listës - Institucionet kryesore të shkencës sipas Kosovo National H-Index Ranking

UBT
Loja e madhe e LIRI afër përfundimit - bëhu fituesi i radhës!

Loja e madhe e LIRI afër përfundimit - bëhu fituesi i radhës!

Liri Prizren
RENAISSANCE: A film by Beyonce nga 1 – 3 dhjetor në Cinestar Megaplex

RENAISSANCE: A film by Beyonce nga 1 – 3 dhjetor në Cinestar Megaplex

Cinestar
Bishtnimi, inovacioni i shkeljeve nëpër tender

Bishtnimi, inovacioni i shkeljeve nëpër tender

Ekonomi
Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Creative Hub Kosovo
Kalo në kategori