Chrissy Teigen tregoi barkun e rrumbullakosur teksa kishte veshur një palë të brendshme të tejdukshme Gucci kur njoftoi se ajo dhe bashkëshorti John Legend po prisnin fëmijën e tyre ‘ylber’ (një foshnjë e lindur pas një aborti) gati dy vjet pasi humbën djalin e tyre.

36-vjeçarja i kombinoi të brendshmet me bel të lartë me vlerë 510 euro me një bluzë të zezë të prerë teksa pozonte në pasqyrën e dollapit të saj.

Të brendshmet luksoze të dizajnuara në mënyrë delikate theksuan pjesën e mesme në rritje të Teigen-it teksa ajo shfaqte një mavijosje të madhe në kofshën e saj të majtë nga fertilizimi in vitro.

“Një miliard vaksina më vonë (në këmbë kohët e fundit, siç mund ta shihni!) kemi një tjetër rrugës”, ka shkruar ajo në njoftimin e saj në Instagram. “Çdo takim që i kam thënë vetes, ‘Në rregull nëse është i shëndetshëm sot do ta njoftoj’, por më pas marr frymë e lehtësuar për të dëgjuar një rrahje zemre dhe vendos se jam ende shumë nervoz”.

Chrissy Teigen duket e pabesueshme në paraqitjen e fundit e me fustan ngjyrë argjendi dhe taka Chrissy Teigen duket e pabesueshme në paraqitjen e fundit e me fustan ngjyrë argjendi dhe taka

Autorja e “Cravings” tha se “gëzimi” i ka mbushur “shtëpinë dhe zemrat” e tyre që kur morën lajmin e mirë.

“Unë nuk mendoj se do të largohem ndonjëherë nga një takim me më shumë emocione sesa nerva, por deri më tani, gjithçka është perfekte dhe e bukur dhe unë ndihem shpresëdhënëse dhe mahnitëse”, vazhdoi ajo.

Chrissy Teigen shtatzënë për herë të katërt pas gati dy vitesh nga aborti Chrissy Teigen shtatzënë për herë të katërt pas gati dy vitesh nga aborti

Çifti humbi fëmijën e tyre të tretë, Jack, në shtator 2020 pasi Teigen u dërgua me urgjencë në spital pasi kishte përjetuar gjakderdhje të tepërt. /Telegrafi/