LAJMI I FUNDIT:

Çfarë pamjesh: Pas një aksidenti në Missouri, pako me marihuanë bien nga kamioni, bllokojnë rrugën

Çfarë pamjesh: Pas një aksidenti në Missouri, pako me marihuanë bien nga kamioni, bllokojnë rrugën

Një skenë të pazakonshme kanë parë efektivët e policisë që kanë mbërritur për të hetuar një aksident rrugor.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, sipas njoftimit në profilin zyrtar në Twitter, ngjarja ka ndodhur në orën 7:15 me orën lokale në Callaway County, Missouri.

Siç bëhet e ditur, aksidenti ka ndodhur kur një kamion në përpjekje për të shmangur një tjetër aksident trafiku është përplasur me shtegun e kamionit, i cili është përplasur nga një kamion tjetër.

Nga forca e goditjes, ngarkesa ka rënë nga kamioni dhe aty kishte disa pako me marijuanë.

Në total bëhet fjalë për rreth 230 kilogramë lëndë të ndaluar, për shkak të së cilës dy persona janë privuar nga liria pas dhënies së ndihmës mjekësore. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Fitoi lotarinë me çmim prej 20 dollarëve, ajo e çon drejt xhekpotit prej 2 milionë dollarësh

Fitoi lotarinë me çmim prej 20 dollarëve, ajo e çon drejt xhekpotit prej 2 milionë dollarësh

Interesante
Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Fun
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Fun
Kalo në kategori