LAJMI I FUNDIT:

Çfarë fati i keq: Ditën që aktorja vdiq, djali i pëson aksident kurse sot ndërroi jetë

Çfarë fati i keq: Ditën që aktorja vdiq, djali i pëson aksident kurse sot ndërroi jetë

Djali i adoptuar i Zsa Zsa Gabor, Oliver Prince von Anhalt ka ndërruar jetë vetëm pak ditë pasi ndërroi jetë aktroja.

Reklama

Në të njëjtën ditë, kur nëna i vdiq ai ishte goditur nga një makinë ndërsa ishte në koma për shtatë ditë kurse vdiq në ditën e Krishtlindjeve më 25 dhjetor.

Lajm tragjik është konfirmuar nga vëllai i Olivierit, Markusi “Kemi kaluar shumë gjë së bashku dhe këto janë kujtime të çmuara. Vëllai im, do të mbetet përgjithmonë në zemrën time. Unë nuk e kuptoj këtë botë. Pse?”.

Zsa Zsa dhe Prince Frederic von Anhalt kanë adoptuar disa fëmijë gjatë tridhjetë viteve të martesës. /Telegrafi/