LAJMI I FUNDIT:

Burri shfaqet aksidentalisht i zhveshur në sfond, derisa partneri i tij ishte në një bisedë përmes Zoom

Burri shfaqet aksidentalisht i zhveshur në sfond, derisa partneri i tij ishte në një bisedë përmes Zoom

Një video kap momentin qesharak kur një burrë hyri aksidentalisht dhe u shfaq në sfondin e punës së partnerit të tij në Zoom krejtësisht i zhveshur.

Jason Bowers, 35 vjeç, sapo kishte dalë nga dushi dhe ishte krejtësisht i zhveshur kur hyri në dhomën e gjumit që ndan me partnerin e tij, Damian Mlotkowski, gjithashtu 35 vjeç, në shtëpinë e tyre në West Hollywood, Kaliforni, përcjell Telegrafi.


Në fillim, Jason po shkruante një mesazh në telefonin e tij dhe nuk e vuri re që Damian ishte në takimin e tij javor të Zoom – dhe se ai u kap në kornizën e kamerës.

Por, sapo ngriti sytë dhe e pa veten në ekran, e zuri paniku, duke rënë në dysheme “për t’i shpëtuar kamerës”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Zogu habit me imitimin aq të mirë të sirenës së policisë

Zogu habit me imitimin aq të mirë të sirenës së policisë

Fun
Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Interesante
Kasollet dhe pemët janë të dukshme - por a mund ta gjeni elefantin në pesë sekonda?

Kasollet dhe pemët janë të dukshme - por a mund ta gjeni elefantin në pesë sekonda?

Interesante
Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Fun
Kalo në kategori