LAJMI I FUNDIT:

Brenda shtëpisë pesë milionë dollarëshe të Selena Gomez

Brenda shtëpisë pesë milionë dollarëshe të Selena Gomez
Selena Gomez (Foto: Tibrina Hobson/Getty Images/Guliver)

Këngëtarja e njohur Selena Gomez së fundmi është bërë me shtëpi të re, vlera e të cilës arrin shifrën prej pesë milionë dollarësh (4.57 milionë euro).

27-vjeçarja kohën e fundit kishte bërë një ofertë për pronën mahnitëse, e cila kishte qenë dikur në pronësi të Tom Petty. Shtëpia u projektua nga Tom dhe bashkëshortja e tij, Jane Benyo, shkruan The Sun.

Ka gjashtë dhoma gjumi dhe 10 banja, plus një palestër, dhomë masazh, hapësirë ​​pune dhe një kuzhinë të dytë.

Thonë se prona ka edhe rrugëkalime sekrete të cilat të dërgojnë në dhoma.

E përkryer për argëtimin e palëve, dhoma e madhe e planit të hapur përmban shkallë spirale dhe, e cila të dërgon nëpër ballkonin lart.

Skema neutrale e ngjyrave i jep hapësirës një prekje moderne, ndërsa dritaret e sipërme ofrojnë një ndjenjë të ajrosur.

Reklama

Ndërkohë, kuzhina bashkëkohore përmban pajisje të bardha në të gjithë me tulla të zbardhura dhe një seri pajisjesh të larta.

Dy dhomat e gjumit ofrojnë pamje mahnitëse të zonës së bollshme të kopshtit – duke e bërë atë vendin ideal që Selena të pushojë pas një dite të ngarkuar.

Objektet në natyrë përfshijnë bar, një gropë zjarri dhe një pishinë, e cila është e pajisur me një tipar ujëvare.

Në fillim të këtij muaji, ish-ylli i Disney zbuloi se ajo ishte diagnostikuar me çrregullim bipolar./Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Fjolla Gashi
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori