Bora Zemani nuk është e vështirë të konstatohet se është prej prezantueseve më të bukura shqiptare.

Prezantuesja e Supersport e cila mahnit me bukurinë e saj, ka edhe një trup të shkëlqyer.

Gjoksi i saj gjithmonë bie në sy si perfekt, dhe për këtë ajo nuk ka faj, shkruan Telegrafi.

Bora pritet të jetë prezente edhe në emisione tjera në televizionet shqiptare teksa është në fillim të karrierës së saj. /Telegrafi/

? @fanszone

A photo posted by Bora Zemani (@borazemani) on Jun 28, 2016 at 2:09pm PDT