LAJMI I FUNDIT:

Blerja ma e mirë në Kosovë është në Viva Fresh Store

Blerja ma e mirë në Kosovë është në Viva Fresh Store

Edhe një sukses i radhës…

…qytetarët e Kosovës i thonë ‘PO’ – Blerja ma e mirë në Kosovë është në Viva Fresh Store!

Kompania Viva Fresh Store është i vetmi zinxhir i marketeve në vend që ka fituar çmimin “Best Buy Award 2023-2024” – RAPORTI MË I MIRË ÇMIM-CILËSI, në kategorinë “zinxhiri vendor i shitjeve me pakicë” në Kosovë.

Ky çmim është fituar nga rezultatet e dala nga hulumtimi i pavarur i realizuar në janar të këtij viti në Kosovë nga Organizata Ndërkombëtare ICERTIAS me seli në Cyrih të Zvicrës.

Edhe këtë vit qytetarët e Republikës së Kosovës ju përgjigjen pyetjes së madhe.

Sipas përvojës suaj personale, cili zinxhir i shitjeve me pakicë (supermarket) ofron raportin më të mirë çmim-cilësi në tregun kosovar?  …dhe nga ky hulumtim krejtësisht i pavarur u konfirmua se Viva Fresh Store është zinxhiri i marketeve nr. 1 i cili ofron çmimet më të mira më cilësinë më të mirë, në raport më blerjet e tyre!

Ju rikujtojmë se Çmimi në fjalë është zëri i pavarur i konsumatorëve dhe u jepet ekskluzivisht vetëm kompanive, produkteve apo shërbimeve që ofrohen në tregun vendas e që gjatë anketimit vlerësohen më së shumti nga qytetarët e atij vendi.

Kompania Viva Fresh Store dhe menaxhmenti i saj falënderon secilin konsumatorë për besimin e dhënë gjatë gjithë këtyre viteve, andaj VLERËSIMI JUAJ ËSHTË ÇMIMI MË I MIRË!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
“Leje cigare për 45 ditë” është kampanja e re e Evapify

“Leje cigare për 45 ditë” është kampanja e re e Evapify

Crystal Evapify
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Kalo në kategori