Bashkoju klubit me 5 yje dhe kurse para në çdo blerje, përfito nga zbritjet ekskluzive si dhe fito dhuratë mirëseardhje. Ti mund të bëhesh përfitues i të gjitha këtyre privilegjeve tani duke thirrur në numrin pa pagesë: 0800 100 90 apo duke klikuar KËTU. Për më shumë, e gjithë familja juaj mund të përfitoj nga ky anëtarësim.

Club5* është një program besnikërie, nga i cili ju mund të përfitoni dhe t’i shfrytëzoni ofertat menjëherë që në blerjen e parë duke vazhduar për 1 apo 2 vite, në varësi të llojit të anëtarësisë që bëni: Premium  apo  Ekskluziv. Ju do të keni mundësinë e përzgjedhjes së produkteve më të mira nga brendet: Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

Të parët do të njoftoheni përreth çdo oferte, kampanje apo zbritje përmes telefonatave, sms-ve, e-njoftimeve etj. Do të përfitoni prioritetin në përzgjedhjen e produkteve më të mira të cilat zakonisht janë të limituara.

Këtë muaj janë selektuar një gamë e gjerë produktesh të cilat me zbritjet më të mëdha mund t’i përfitojnë vetëm anëtarët e Club5*.

Po jua listojmë më poshtë:

– Jorgan jastëk dhe set çarçafësh Dormeo me -70% zbritje

– Nutribullet XXL, 40€ më lirë

– Delimano Joy Duomix me -60% zbritje

– Hekur për hekurosje Rovus me -65% zbritje

– Pastrues me spërkatje Rovus me 55% zbritje

– Piskatore Wellneo Premium me 70% zbritje

– Balerina vjeshtore Walkmaxx me 50% zbritje

– Sutjenat Top Shop Bamboo me 70% zbritje

Është kënaqësi të ju kemi si anëtar të ri, dhe jemi të sigurt që do t’i adhuroni privilegjet e reja të anëtarësimit në Club5*. Ofertat e limituara. /Telegrafi/