Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, BimBimma, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këtë herë, ai ka bashkëpunuar me reperin Lyrical Son, projekti i të cilëve titullohet “Still e dua”.

‘Beatin’ e ka realizuar Nine2Music, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Faton Dolaku.

Sa i përket anës vizuale, reperët e kanë shoqëruar këngën me një video mjaft atraktive.

Ndërkohë, ky është projekti i dymbëdhjetë i BimBimmës në kuadër të albumit të ri.

I njëjti në qershor publikoi edhe librin e parë të titulluar “PO E ZI”, që u mirëprit nga publiku. /Telegrafi/