LAJMI I FUNDIT:

Bie TikToku, përdoruesit nga e mbarë bota nuk po mund të kyçen në të  

Bie TikToku, përdoruesit nga e mbarë bota nuk po mund të kyçen në të  

TikTok ka rënë nga sistemi, ku shumë përdorues nga e mbarë bota nuk kanë arritur të qasen në aplikacion.

Reklama

Sipas DownDetector, ueb-faqe e specializuar në monitorimin e probleme të tilla, ka raportuar fillimisht për këtë rënie të TikTok, transmeton Telegrafi.

Pothuajse mbi 3 mijë ankesa janë regjistruar, ku shumica e përdoruesve nuk kanë mundur të qasen në rrjetin social, që është në pronësi të kompanisë kineze ByteDance.

Në një total prej 53 për qind të përdoruesve, kanë pasur probleme të ngjashme, ndërsa 32 tjerë me “feedin” dhe 15 për qind me lidhjet e serverit. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Droni ushtarak amerikan i kontrolluar nga inteligjenca artificiale ‘vret’ operatorin e tij në një test të simuluar

Droni ushtarak amerikan i kontrolluar nga inteligjenca artificiale ‘vret’ operatorin e tij në një test të simuluar

Teknologji
Prezantohen Nokia C110 dhe C300 – publikohen specifikat dhe çmimet

Prezantohen Nokia C110 dhe C300 – publikohen specifikat dhe çmimet

Teknologji
YouTube do të ndalojë heqjen e përmbajtjeve që bëjnë pretendime të rreme për zgjedhjet e kaluara në SHBA

YouTube do të ndalojë heqjen e përmbajtjeve që bëjnë pretendime të rreme për zgjedhjet e kaluara në SHBA

Teknologji
Këto imazhe tregojnë se Galaxy Z Flip 5 është vendosur të sfidojë rivalët duke sjellë një ekran më të madh të pjesës së pasme

Këto imazhe tregojnë se Galaxy Z Flip 5 është vendosur të sfidojë rivalët duke sjellë një ekran më të madh të pjesës së pasme

Teknologji
Sensori i detektimit për rrëzim në Apple Watch i shpëton jetën një gruaje

Sensori i detektimit për rrëzim në Apple Watch i shpëton jetën një gruaje

Teknologji
Mësoni më shumë për Shqip.ai, platformën më të kërkuar në Kosovë dhe më gjerë

Mësoni më shumë për Shqip.ai, platformën më të kërkuar në Kosovë dhe më gjerë

Teknologji
Kalo në kategori