LAJMI I FUNDIT:

Besnik Krasniqi dhe Arben Beqiri prezantohen tek Llapi

Besnik Krasniqi dhe Arben Beqiri prezantohen tek Llapi

Besnik Krasniqi dhe Arben Beqiri janë prezantuar te Llapi.

Besnik Krasniqi, mbrojtës i djathtë më parë ka luajtur edhe për Prishtinën, Gjilanin dhe së fundmi Feronikelin në sezonin e ri do paraqitet në klubin e Llapit.


Arben Beqiri, portier i ardhur nga Besa me të cilën skuadër fitoj Kupën e Kosovës.

Më parë ka qenë ‘gardian’ i Trepçës ’89 dhe Drenicës. Në sezonin e ri do pritet të jetë ‘siguria’ e portës tonë.

Të dy futbollistëve “i uruan mirëseardhje kryesia e klubit dhe suksese në vazhdim”. /Telegrafi/