LAJMI I FUNDIT:

Besëtytnitë dhe magjitë: Versioni i Burdushit dhe ai shkencor rreth këtyre fenomeneve (Video)

Besëtytnitë dhe magjitë: Versioni i Burdushit dhe ai shkencor rreth këtyre fenomeneve (Video)
Reklama

Kur njerëzit kanë probleme e halle, nevoja për tu drejtuar diku për ndihmë, është e madhe. Shpeshherë nuk shmangen as faltoret ku me magji e besëtytni mundohet t’iu jepet zgjidhje telasheve.

Ndiqeni kronikën e emisionit të mëngjesit “Ora 7” në Klan Kosova, për të kuptuar më shumë rreth besëtytnive e magjive për të cilat flet Burdushi, e po ashtu edhe anën shkencore të fenomeneve të tilla.


Në trend Fun

Më shumë
Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: 'Sirenës' i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: 'Sirenës' i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Gjendet

Gjendet "një thesar me monedha, i varrosur gjatë Luftës së Dytë Botërore"

Interesante
Kalo në kategori