LAJMI I FUNDIT:

Bernie Sanders u shfaq në Capitol i veshur me rroba të zakonshme dhe doreza, bëhet sensacion në rrjete sociale – “vërshojnë” fotomontazhat

Bernie Sanders u shfaq në Capitol i veshur me rroba të zakonshme dhe doreza, bëhet sensacion në rrjete sociale – “vërshojnë” fotomontazhat

Senatori Bernie Sanders i cili sot ishte pjesë e të ftuarve në inaugurimin e presidentit të ri Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris.

Reklama

Por ajo çfarë tërhoqi më shumë vëmendjen ishte veshja e tij e rëndomtë, të cilën ai e ka arsyetuar duke thënë se vetëm ata që jetojnë në Vermont e dinë më së miri se çfarë do të thotë i ftohti, transmeton Telegrafi.

E pasi që përdoruesit e rrjeteve sociale filluan të tallen duke bërë foto-montazha me veshjen e tij dhe dorezat që i mbante vazhdimisht në duar, 79-vjeçari është prononcuar duke thënë se “qytetarët e Vermontit asnjëherë s’janë brengosur për ‘lookun’ e tyre kur është në pyetje i ftohti.

Më poshtë ju sjellim disa prej imazheve që janë bërë fotomontazh, dhe janë tallur në llogari të tij me paraqitjen e sotme në Capitol. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun
Burri

Burri

Luan lotarinë Powerball për herë të parë – gruaja nga Miçigan fiton 100,000 dollarë

Luan lotarinë Powerball për herë të parë – gruaja nga Miçigan fiton 100,000 dollarë

Interesante
Dikush vendosi një gur varri me imazhin e Putinit në qytetin Bakhmut

Dikush vendosi një gur varri me imazhin e Putinit në qytetin Bakhmut

Interesante
Kalo në kategori