Është koha më e gëzueshme e vitit, koha kur shkëmbejmë dhurata me njerëzit tanë më të dashur. Shpeshherë jemi në dilemë sepse dëshirojmë të bëjmë dhuratën e duhur, duke dërguar mesazhet më të mira drejt personave të dashur.

Ne po ju listojmë më poshtë TOP shtatë dhuratat e këtij viti, ndryshe nga dhuratat klishe që i kemi bërë për vite radhazi…

Dhuratë për fëmijët tuaj

Për një fundvit magjik të fëmijëve tuaj, dhuroni atyre pistën magjike “Magic Tracks Crash Set” me të cilën argëtimi nuk ka fund. Ju do ta përfitoni lodrën magjike me ofertën -45% zbritje.

Dhuratë më e ngrohtë – Seti  Warm Hug

Kur mendoni të dhuroni ngrohtësi & rehati – Warm Hug është zgjedhja e duhur. Me batanijen & jastëkun Warm Hug ditët festive do t’i shijoni më shumë. Secili nga ju do ta adhuroj – tashmë edhe në madhësinë për familje dhe me zbritjen prej -50%.

Dhurata për këmbët tuaja – ngrohje, rehati & masazh relaksuese

Përzgjedh njërën nga 4 ngjyrat e këndshme dhe dhuroje atë tek personi yt më i dashur. Warm & Massager 2në1 është produkt inovativ që përdoret si ngrohës, masazhues apo si jastëk masazhues. Dhuratë ideale që mund ta porosisni me -50% zbritje.

NutriBullet, dhurata e shëndetit

Për  një fillim të mbarë e të shëndetshëm dhuroni NutriBullet Red, që është edicioni special i dizajnuar për festat e fundvitit. Me çmimin më të lirë ndonjëherë, për vetëm 59.95.

Çizmet Walkmaxx – sinonim i rehatisë

Çizmet dimërore Walkmaxx – janë opsion i këndshëm për dhuratën tuaj të fundvitit.  Personat fatlum që do ta marrin dhuratë do të shijojnë ecjen më të rehatshme që kanë perjetuar ndonjëherë.

Dhuratat që duhet t’i bëni vetes tuaj

Ne bëjmë dhurata për të tjerët, por kur vjen puna për veten, e dëshirojmë më të mirën. Shpërbleje veten tënde këtë fundvit, me ofertën ekskluzive të dyshekëve Dormeo – dyshekëve më të mirë në treg. Siguroni vetes gjumin dhe rehatinë e përsosur për 15 vite me radhë. Me ofertën e këtij viti ju fitoni 4 dhurata FALAS ne vlerë 179.95€, setin Hero që përfshin jorgan, jastëk dhe batanije Hero.

Për familjen tuaj porosisni enët Delimano Copperlux me të cilat ushqimet e fundvitit do të shijojnë më shumë. Tashmë me ofertë speciale 100€ më lirë.

(artikull i sponsorizuar)