LAJMI I FUNDIT:

Bëhuni më të fortë me pijen Zott Protein plus – ndërroje lojën tani me më shumë BCAA dhe proteina!

Bëhuni më të fortë me pijen Zott Protein plus – ndërroje lojën tani me më shumë BCAA dhe proteina!

Është dimër dhe është stina ku puna që bëjmë në palestra do të reflektohet gjatë stinës së verës.

Por, jo të gjithë kanë rezultate të konsiderueshme dhe ata që kanë rezultate të konsiderueshme janë persona që kanë rutinë të shkëlqyeshme të ushtrimeve dhe të të ushqyerit.

Zott Protein plus do të jetë pija e preferuar e atyre që do ta provojnë një herë, pasi do të kuptojnë përmbajtjen fantastike që zotëron.

Zott Protein plus vjen me më shumë proteina (27 gram në një shishe), pa sheqer të shtuar, pa laktozë dhe pa gluten.

Preferohet si mes-shujtë pas ushtrimeve, kurse dallohet për përmbajtjen e madhe të sasisë së amino acideve BCAA prej hiç më pak se 5000 mg.

Pse është kaq i rëndësishëm BCAA?

BCAA ndihmon personat që ushtrojnë që të rikuperojnë muskujt e tyre në periudhë më të shkurtër kohore.

Nëse konsumoni një pije që përmban së paku 2000 mg BCAA atëherë ju rrisni koncentrimin e BCAA në gjak, kurse pija Zott Protein plus ka plot 5000 mg BCAA për porcion.

Pija Zott Protein plus vjen me dy shije – vanilje dhe çokollatë.

Këtë pije mund ta gjeni në rrjetet e marketeve në Kosovë.

Artikull i sponzorizuar