LAJMI I FUNDIT:

Avril Lavigne pas shërimit dyvjeçar, i rikthehet paraqitjeve para kamerave

Avril Lavigne pas shërimit dyvjeçar, i rikthehet paraqitjeve para kamerave
BEVERLY HILLS, CA - FEBRUARY 14: Recording artist Avril Lavigne attends the 2016 Pre-GRAMMY Gala and Salute to Industry Icons honoring Irving Azoff at The Beverly Hilton Hotel on February 14, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images)

Ajo i kishte munguar paraqitjeve televizive shkaku i një sëmundje të rrallë.

Reklama

Por, pas dy vjetësh qëndrimi anash, Avril Lavigne është rikthyer në skenë me lajme shumë të mira për fansat.

Në daljen e saj të parë pas gjithë këtyre viteve, gjatë ecjes në tapetin e kuq në një ceremoni në “Annual Race to Erase MS Gala” në The Beverly Hilton in Beverly Hills.

Avril Lavigne (Getty Images)

“Gjatë kësaj kohe kam shkruar këngë të fuqishme që do të jenë hite të vërteta dhe të sinqerta. Besoj se fansat dhe njerëzit do t’i pëlqejnë. Po bëj gjithçka mundem dhe dua që fundi të jetë i përkryer”, tha ajo për E News!

Theksojmë se ylli i muzikës rrok u diagnostikua me sindromën Lyme, e cila i shkaktonte temperatura të larta, lodhje dhe humbje të energjisë.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në këngë të reja që do t’i sjell gjatë këtij viti me videoklipe. /Telegrafi/