LAJMI I FUNDIT:

Avril Lavigne: Gjatë betejës me sëmundjen, shtiresha se jam mirë duke sjell imazhe të lumtura në Instagram

Avril Lavigne: Gjatë betejës me sëmundjen, shtiresha se jam mirë duke sjell imazhe të lumtura në Instagram

Avril Lavigne në fillim të mijëvjeçarit të ri ishte në kulmin e karrierës dhe ishte konsideruar si princesha e zhanrit muzikor ‘pop-pank’ në saje të hiteve “Complicated” dhe “Sk8r Bo”.

Reklama

Megjithatë, në një moment këngëtarja u zhduk nga syri i publikut, veçanërisht gjatë vitit 2015 për shkak të betejës me sëmundjen e Lymes.

Avril tani është mirë dhe kohët e fundit ka publikuar singlen “Head above the water”, i cili përshkruan ditët kur mendonte se do të vdiste.

Ajo gjithashtu ka themeluar një fondacion që mban emrin e saj dhe ndihmon njerëzit që kanë probleme si ajo.

Kanadezja ka pohuar se shumë shpesh është dashur të publikoj imazhe të lumtura në rrjetet sociale përkundër faktit se ishte tejet e sëmurë.

“Isha në shtrat për dy vjet. Kam qenë duke pirë antibiotikë të llojeve të shumta. Doja të isha trimëreshë para të gjithëve, sepse nuk doja që sëmundja të ishte pjesë e identitetit tim. Si më përmirësohej paksa gjendja, publikoja imazhe në Instagram dhe njerëzit mendonin se kam një jetë të përkryer”, tha këngëtarja.

Rrëfimi i Avril Lavigne për sëmundjen e rëndë: Më është dashur të pranoja se po vdisja dhe e ndjeja sikur më shuhej trupi
Lexo po ashtu Rrëfimi i Avril Lavigne për sëmundjen e rëndë: Më është dashur të pranoja se po vdisja dhe e ndjeja sikur më shuhej trupi

Ajo pohoi se nuk dëshironte të fliste për këtë periudhë, por ka kuptuar se po të flas do ta ndihmonte komunitetin.

Ndryshe, këngëtarja së shpejti do të jetë nxjerr albumin më të ri, ku tematika e disa prej këngëve do të jetë e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori