LAJMI I FUNDIT:

Avril Lavigne është ndarë nga djali i miliarderit Fayez Sarofim

Avril Lavigne është ndarë nga djali i miliarderit Fayez Sarofim
Avril Lavigne (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Avril Lavigne është ndarë nga i dashuri i saj, Phillip Sarofim, pas një viti qëndrimi në lidhje. Këngëtarja 35-vjeçare filloi të takohej me djalin e miliarderit Fayez Sarofim në shkurt të vitit 2018.

Reklama

Pavarësisht kësaj, këngëtarja e “Head Above Water” nuk po lejon që ndarja të ndikojë në jetën e saj, transmeton KosovaPress.

Rikthehet teoria konspirative: Avril Lavigne ka vdekur në vitin 2003, ajo që paraqitet si këngëtarja quhet Melissa Vandella (Foto/Video)
Lexo po ashtu Rikthehet teoria konspirative: Avril Lavigne ka vdekur në vitin 2003, ajo që paraqitet si këngëtarja quhet Melissa Vandella (Foto/Video)

Së fundi, ajo ndau një seri fotografish në Instagram duke festuar datëlindjen e një mikeshe të saj, ku morën pjesë edhe Travis Clark nga grupi “We the Kings”, këngëtarja Charlotte Lawrence, Travis Barker nga Blink-182, reperët G Eazy dhe Machine Gun Kelly.

Avril Lavigne (Foto: Jean Baptiste Lacroix/Getty Images/Guliver)

Tetorin e kaluar, në një intervistë për Billboard, Lavigne foli hapur për marrëdhëniet e saj të famshme në të kaluarën, përfshirë martesën me kitaristin Chad Kroeger, me të cilin u fejua në vitin 2012 pas vetëm një muaji takim. Çifti u nda në vitin 2015.

Në të njëjtën intervistë, Lavigne foli edhe për bashkëshortin e saj të parë, Deryck Whibley nga grupi muzikor “Sum 41”. Ata u martuan në vitin 2006, por zyrtarisht u divorcuan në vitin 2010. Sa u përket shkurorëzimeve, Lavigne ka thënë se nuk ndien keqardhje dhe se ajo “e do dashurinë”.