Arta Bajramin e njohim si një këngëtare mjaft atraktive dhe të suksesshme të estradës sonë shqiptare.

Këngëtarja ka sjell ndër vite këngë të ndryshme muzikore, të cilat janë bërë edhe hite me kalimin e kohës.

Por, zeshkania së shpejti do të vjen me një projekt të ri, por që është pak më i veçantë se të kaluarit.

Ajo ka zgjedhur të bashkëpunoj me aktorin e humorit, Shpëtim Deskun, moderatorin e shout televiziv, “n’Kosove Show”.

“Me kit njeriun funny, po njëkohësisht shumë serioz Shpetim Desku. Big projekte po vijnë”, ka shkruar Arta në llogarinë personale në Instagram.

Vë në kokë plisin e babait të ndjerë dhe këndon këngët e tij, Arta Bajrami: Ishte koha ta çoj në vend amanetin e tim ati Vë në kokë plisin e babait të ndjerë dhe këndon këngët e tij, Arta Bajrami: Ishte koha ta çoj në vend amanetin e tim ati

Ajo nuk ka dhënë më tepër detaje se për çfarë bëhet fjala duke ia lënë kohës që të zbardhen gjërat që i ka planifikuar dyshja artistike.

Ndryshe, “Malli m’ka marr” është kënga e fundit që këngëtarja e ka sjell dhe deri më tani është shikuar mbi 660 mijë herë në YouTube. /Telegrafi/