LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet një person në Skenderaj, dyshohet për dhunim, shantazh e braktisje të fëmijës

Arrestohet një person në Skenderaj, dyshohet për dhunim, shantazh e braktisje të fëmijës
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar të hënën në Skenderaj, si i dyshuar për dhunë në familje.

Reklama

Policia njofton se gjatë intervistimit te i njëjti ka gjetur elemente të tjera të veprave penale të kryera të kohë të ndryshme gjatë vitit 2020. Bëhet fjalë për tri vepra penale: Dhunim, shantazh si dhe braktisje e fëmijës.

“Skenderaj 18.01.2023-08:32. Në lidhje me rastin është raportuar se me 13.03.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar  nga i  cili gjatë intervistimit kanë gjetur elemente tjera të veprave penale të kryera në kohë të ndryshme në vitin 2020 ( Dhunim, Shantazh dhe Braktisje e fëmijës )”, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sulmohet Policia e Kosovës në Zveçan

Sulmohet Policia e Kosovës në Zveçan

Lajme
Situata në veri, Ngjela: Kurti do të rrëzojë Vuçiqin, bëhet përfaqësuesi i panshqiptarizmit

Situata në veri, Ngjela: Kurti do të rrëzojë Vuçiqin, bëhet përfaqësuesi i panshqiptarizmit

Lajme
KFOR-i ndihmon Policinë e Kosovës të largojnë veturën e bllokuar nga protestuesit serbë në Zveçan

KFOR-i ndihmon Policinë e Kosovës të largojnë veturën e bllokuar nga protestuesit serbë në Zveçan

Lajme
Pas 17 vitesh punë në Kuvend, pensionohet sekretari i përgjithshëm Ismet Krasniqi

Pas 17 vitesh punë në Kuvend, pensionohet sekretari i përgjithshëm Ismet Krasniqi

Lajme
Mbyti nënën me plastmas, del foto e të riut nga Përmeti, student ekselent në Amerikë

Mbyti nënën me plastmas, del foto e të riut nga Përmeti, student ekselent në Amerikë

Lajme
“Të lutem kurseje Serbinë”, Kurti zbulon çka i thanë ndërkombëtarët

“Të lutem kurseje Serbinë”, Kurti zbulon çka i thanë ndërkombëtarët

Lajme
Kalo në kategori