Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar tetë (8) qese me substancë narkotike të llojit Marihuanë.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/