LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet i mituri në Prizren, detyronte një person t’i jepte para

Arrestohet i mituri në Prizren, detyronte një person t’i jepte para
Foto: Arkiv

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur pasi i njëjti detyronte një person t’i jepte para.

Rasti ka ndodhur të enjten në orën 15:30 në Prizren.


“Është arrestuar i dyshuari i mitur mashkull kosovar pasi që i njëjti në vazhdimësi, viktimën mashkull kosovar e kishte detyruar që t’i jap të holla”, thuhet në njoftim.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Prishtina pajiset me 100 biçikleta, por kryeqyteti ende nuk ka nisur me krijimin e stacioneve se ku do të vendosen

Prishtina pajiset me 100 biçikleta, por kryeqyteti ende nuk ka nisur me krijimin e stacioneve se ku do të vendosen

Lajme
Mbushte pishinën nga gypi ilegal, shkyçet një shtëpi nga shërbimet e ujësjellësit

Mbushte pishinën nga gypi ilegal, shkyçet një shtëpi nga shërbimet e ujësjellësit

Lajme
Aksidenti tragjik me tre të vdekur në Venecia, dy nga viktimat janë shqiptarë

Aksidenti tragjik me tre të vdekur në Venecia, dy nga viktimat janë shqiptarë

Lajme
Tahiri: Mashtrimi i qeverisë me pagat në sektorin publik vazhdon të dekonspirohet

Tahiri: Mashtrimi i qeverisë me pagat në sektorin publik vazhdon të dekonspirohet

Lajme

"Masakra e Mejës", prokurorja Hajdari: Në aktakuzë janë 53 persona, vranë 370 civilë dhe tentuan të fshehin krimet në Serbi

Lajme
Arratiset nga burgu italian ‘mbreti’ shqiptar i drogës, Dorian Petoku, pjesë e grupit “Diabolik”

Arratiset nga burgu italian ‘mbreti’ shqiptar i drogës, Dorian Petoku, pjesë e grupit “Diabolik”

Lajme
Kalo në kategori