0Shares

Erica Shyrock dhe Charles Elliott nga Oregon i Shteteve të Bashkuara janë arrestuar pasi fëmija tyre që ka lindur para dy jave është gjetur i mbuluar nga gjaku.

Prindërit që kanë nga 19 vjet, ishin duke fjetur kur fqinjët hynë që të shohin beben që qante për afro dy orë, transmeton Telegrafi.

Prindërit pas arrestit

Ata njoftuar forcat e rendit, të cilët e dërguan fëmijën në spital, ku po trajtohet për afro 100 kafshime që ia kanë bërë minjtë.

Gjatë intervistës ata kanë thënë se e dinin që në shtëpi kanë brejtës, por nuk kanë bërë asgjë për ta rregulluar situatën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)