LAJMI I FUNDIT:

Armando Sadiku nuk ndalet, shënon përsëri në Spanjë

Armando Sadiku nuk ndalet, shënon përsëri në Spanjë

Armando Sadiku ka vazhduar shkëlqimin në Segunda Division.

Reklama

Sulmuesi shqiptar ka realizuar një tjetër gol me skuadrën e tij Malaga.

Skuadra e dy shqiptarëve, Malaga ishte mysafir te Real Zaragoza ku ka marrë një barazim të vlefshëm 2-2.

Reprezentuesi i Shqipërisë, realizoi gol vetëm pas tre minutash lojë, pas një asistimi nga Casado.

Ishte ky goli i dytë për Sadikun në Segunda Divison që pas transferimit nga Levante.

Keidi Bare

Në këtë takim nga minuta e parë për Malagan luajti edhe mesfushori shqiptar Keidi Bare.

Pas nëntë ndeshjeve në Segunda Division, Malaga zë pozitën e 19-të me vetëm tetë pikë. /Telegrafi/

Goli i Sadikut on Vidnews.

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Ndërkombëtare
Presidenti i Inter Miamit i bën një premtim të madh Lionel Messit, kjo do t'i pëlqejë argjentinasit dhe tifozëve të Barcelonës

Presidenti i Inter Miamit i bën një premtim të madh Lionel Messit, kjo do t'i pëlqejë argjentinasit dhe tifozëve të Barcelonës

Ndërkombëtare
Australi, Francë, Turqi dhe Greqi - ish-mesfushori i Man Utd ndryshon katër skuadra brenda tetë muajve

Australi, Francë, Turqi dhe Greqi - ish-mesfushori i Man Utd ndryshon katër skuadra brenda tetë muajve

Ndërkombëtare
Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat - Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat - Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Romak Zeqiri
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Kalo në kategori