Derisa po e bën rolin e modeles, Arbenita Ismajli e ka punë që të reklamojë rroba të ndryshme duke mos i përjashtuar edhe të brendshmet.

Bukuroshja shqiptare, ditë më parë mori vëmendjen e me sfilatën për brendin e modës ‘Oh Polly’, ndërsa në profilin e saj në Instagram vazhdon të publikojë imazhe nga jeta personale dhe karriera e saj.

Sfilata e Arbenita Ismajlit në pasarelat e modës Sfilata e Arbenita Ismajlit në pasarelat e modës

Me pozat e reja të realizuara në Mançester, Arbenita ka arritur të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Ajo është kujdesur që të vë në plantë parë të brendshmet, madje duke i ekspozuar edhe nën pantallona, ndërsa sërish e ka reklamuar markën ‘Oh Polly’.

Theksojmë se te publiku i gjerë shqiptar, Arbenita u bë e popullarizuar falë lidhjes me reperin Fero. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@ohpolly 📸

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Feb 20, 2020 at 10:25am PST