LAJMI I FUNDIT:

Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup

Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup

Janë gjetur 12-vjeçarja Anisa dhe 15-vjeçarja Melisa e zhdukura dy ditë më parë. Vajzat e humbura janë gjetur në afërsi të parkut të Çairit.

Reklama

Lajmin e gjetjes së vajzave e ka konfirmuar edhe MPB

Ditën e djeshme në rrjetet sociale ka qarkulluar një apel për gjetjen e vajzave dhe kërkimit i është bashkuar edhe grupi i tifozëve “Shvercerat”. /Telegrafi/

MPB me detaje për gjetjen e dy vajzave të zhdukura në Shkup
Lexo po ashtu MPB me detaje për gjetjen e dy vajzave të zhdukura në Shkup

Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup
Lexo po ashtu Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup
MPB me detaje për gjetjen e dy vajzave të zhdukura në Shkup
Lexo po ashtu MPB me detaje për gjetjen e dy vajzave të zhdukura në Shkup