LAJMI I FUNDIT:

Andy Robertson shlyen videon duke luajtur ping pong me Billy Gilmourin, me këtë të fundit që rezultoi pozitiv

Andy Robertson shlyen videon duke luajtur ping pong me Billy Gilmourin, me këtë të fundit që rezultoi pozitiv

Andy Robertson e ka fshirë videon duke luajtur ping pong me John McGinn dhe të rezultuarin pozitiv me coronavirus, Billy Gilmour.

Reklama

Anëtari i Chelseat që përfaqëson Skocinë rezultoi pozitiv me pandeminë botërore, e që do të humbë takimin ndaj Kroacisë që luhet të martën (nesër).

Mesfushori ndihmoi skuadrën e tij që të merrte një barazim pa gola me Anglinë javën e kaluar, derisa ishte edhe lojtari i ndeshjes.

Por, pas testimeve të fundit të bëra nga Skocia, u konfirmua se Gilmour ka rezultuar pozitiv, ndërsa lojtari i Liverpoolit postoi një video duke luajtur ping pong me të.

Por, pas vetëm disa minutash, videoja në rrjetin social Instagram nuk ekziston, pasi ishte fshirë nga mbrojtësi i krahut.

Natyrisht se edhe Robertson e McGinn do të testohen edhe një herë, duke ditur se kanë qëndruar së bashku me Gilmour. /Telegrafi/

Image: Instagram Image: Instagram