LAJMI I FUNDIT:

Amerikanja dëgjoi zhurma të pazakonta poshtë krevatit dhe thirri policinë në panik – shtëpinë ia kishte shfrytëzuar pa leje një burrë për katër muaj

Amerikanja dëgjoi zhurma të pazakonta poshtë krevatit dhe thirri policinë në panik – shtëpinë ia kishte shfrytëzuar pa leje një burrë për katër muaj

Amerikanja me nofkën “K” pretendon se gjeti një burrë nën shtratin e saj, i cili kishte qëndruar atje për të paktën katër muaj.

Ajo shpjegoi situatën e çuditshme, e cila kulmoi me thirrjen e policisë dhe gjithçka filloi me zhurmat e pazakonta në dhomë.

Gruaja shpjegon se e ka blerë shtëpinë në moshën 26-vjeçare dhe jeton atje me dy fëmijët e saj, transmeton themirror.

Ajo punon nga 80 deri në 90 orë në javë dhe shpesh fle me prindërit e saj që e ndihmojnë me të vegjlit.

Për shkak të kësaj, ajo kalonte më pak kohë në shtëpinë e saj dhe në një rast, ndërsa ishte duke pushuar, dëgjoi tinguj të çuditshëm. E frikësuar, ajo u hodh nga shtrati, duke menduar se ishte një mi.

@thehodgepodgeplace I have told the story before, but it took me a lot longer so here is the #SquatterStory #Squatter #StoryTime #Trauma ♬ original sound – K♥️

“Shikova nën krevat dhe pashë një burrë me xhinse. Nxitova jashtë dhe menjëherë lajmërova policinë”, ka sqaruar “K”.

Teksa po priste patrullën, pa një burrë duke veshur këpucët dhe duke u larguar me qetësi nga shtëpia. Ai u largua në drejtim të panjohur.

Më vonë ajo gjeti enë gatimi të përdorura dhe sende të humbura në shtëpinë e saj.

Forcat e rendit e vunë në gjurmë të burrit dhe gruaja zbuloi se ai ishte një i njohur i vëllait të saj nga shkolla e mesme.

“Ai pranoi se ka qëndruar në shtëpinë time për katër muaj. Ai hynte kur ne nuk ishim atje. Na ka përdorur dushin, ka ngrënë ushqim”, tha ajo.

Gruaja shprehet se me shumë gjasa bëhet fjalë për një banor që dihet se ka zënë shtëpi dhe banesa pa leje. /Telegrafi/

@thehodgepodgeplace Replying to @Halsten #squatter #storytime #part2 ♬ original sound – K♥️

Në trend Botë

Më shumë
Në Rusi raportohen 139 raste me simptoma të botulizmit, shumë prej tyre janë në gjendje të rëndë

Në Rusi raportohen 139 raste me simptoma të botulizmit, shumë prej tyre janë në gjendje të rëndë

Evropa
Biden do të hapë rrugën për 500,000 emigrantë të paligjshëm të martuar me shtetas amerikanë për të fituar nënshtetësinë

Biden do të hapë rrugën për 500,000 emigrantë të paligjshëm të martuar me shtetas amerikanë për të fituar nënshtetësinë

Amerika
SHBA sanksionon rrjetin që rriti pasurinë e Millorad Dodikut

SHBA sanksionon rrjetin që rriti pasurinë e Millorad Dodikut

Bosnja
Shpërthim i madh në qytetin rus

Shpërthim i madh në qytetin rus

Evropa
Aeroplani i Virgin Australia bën ulje emergjente pasi motori i tij 'goditet' nga shpendët dhe përfshihet nga zjarri

Aeroplani i Virgin Australia bën ulje emergjente pasi motori i tij 'goditet' nga shpendët dhe përfshihet nga zjarri

Botë
E kishte nxjerrë për shëtitje në oborrin e Shtëpisë së Bardhë, qeni i presidentit amerikan kafshon një agjent të Shërbimit Sekret

E kishte nxjerrë për shëtitje në oborrin e Shtëpisë së Bardhë, qeni i presidentit amerikan kafshon një agjent të Shërbimit Sekret

Amerika
Kalo në kategori