Alexis Sanchez ka deklaruar se ai është i lumtur te Arsenali.

Reklama

Anësori kilian ka delaruar për beIN Sports se ai nuk dëshiron të largohet.

Ai kështu qetëson tifozët e Arsenalit të cilët janë shqetësuar për të ardhmen e një nga futbollistëve më të mirë të tyre.

Lajmet e fundit rreth Arsenalit Lajmet e fundit rreth Arsenalit

“E ardhmja ime? Unë jam i lëkundur nga interesimi i treguar nga klube të ndryshme, por jam i lumtur te Arsenali. Thashethemet nuk shkojnë në kokën time”.

“Arsene Wenger është më shumë se menaxher këtu. Ai është dhe do ët jetë gjithmonë njeriu i duhur për këtë punë”, deklaroi Alexis. /Telegrafi/