LAJMI I FUNDIT:

6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

Në këto ditë të para të muajit, Petrol Company ka vendosur të vijë me një ofertë për t’i ndihmuar klientët e saj dhe për të kontribuar në xhepin e tyre.

Kompania po ul çmimet e derivateve në të gjitha pikat e saj të shitjes, duke ofruar një zbritje prej 6 cent për litër për klientët e antarësuar me kartelën e saj “Vip Card”.

Klientët që nuk kanë Vip Card atëherë për të fituar zbritjen mund të shkarkojnë aplikacionin në linkun: Play Store dhe App Store.

Kjo ofertë vlen për 6 ditë, duke filluar nga data 31 maj deri më 5 qershor.

Petrol Company dëshiron t’ju ofrojë klientëve te saj një përvojë të mrekullueshme të blerjes.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Vitaland
Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Petrol Company
Murati i reagon Ramës me një shprehje gjermane: Ai momenti kur ty të vie turp për të bëmat e tjetrit

Murati i reagon Ramës me një shprehje gjermane: Ai momenti kur ty të vie turp për të bëmat e tjetrit

Ekonomi
Kalo në kategori