Përgjatë dekadës së fundit, madhësia e hapësirave banuese është zvogëluar drastikisht. Prej dhomave të bollshme, jetesa në ditët e sotme konsiston në apartamente më të vogla, ku shpesh herë gjumin detyrohemi ta bëjmë në divane dhe sipërfaqe tjera të pa rehatshme.  

Zgjidhja për këto sipërfaqe është përzgjedhja e produkteve inovative. Dormeo, si ekspert i gjumit për viie me radhë ju ka ofruar njerëzve në mbarë botën rehatinë kudo.

Edhe këtë vit, sjellim risinë më të re nga Dormeo – shtresën Silver, TANI përgjysmë më lirë, vetëm prej 44.95€ me mundësi pagese deri në 10 këste prej vetëm 4.5€/muaj. Thirr falas në 0800 100 90 ose KLIKONI KËTU për porosi online.

Pse shtresa Dormeo Silver është zgjidhja e duhur për gjumë të rehatshëm kudo?

Vetëm disa nga përfitimet e shumta që ofron shtresa janë:

– Shndërron divanin, krevatin dhe çdo sipërfaqe tjetër gjumi në një hapësirë aq të rehatshme sa do t’ju zë gjumi menjëherë.

– Me 3 zona komforti ofron mbështetje për çdo pjesë të trupit (kokës, qafës, ijëve dhe këmbëve)

– Ofron efektin e qetësisë & pushimit falë gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®

– Përdoret kudo: në shtëpi (në divan, shtratin ku flini, futon, dysheme…), në shtëpinë e vikendit, në konvikt, apo në dhomën e mysafirëve.

Lehtë transportohet: mund ta merrni me vete në pushime, ta bartni nga një dhomë në tjetrën etj.

– Përbëhet nga materiale PREMIUM: e vetmja shtresë me përbërje prej fibrave të argjendit me efekt kundër baktereve, alergjenëve, grimcave të pluhurit dhe aromave të padëshiruara.

– Sistem i ajrosjes AirX në pjesët anësore, në mënyrë të vazhdueshme rregullon temperaturën e trupit. Kjo do të thotë ajrosje e përsosur.

Dormeo ka dizajnuar shtresën për të gjithë, varësisht madhësisë apo  formës së trupit, por edhe në bazë të mënyrës se si flini. Në dispozicion në të gjitha dimensionet, shtresa e re Silver plus me 3 zona plotëson të gjitha nevojat e trupit tuaj për të gjitha grupmoshat!

Merr rehatinë e plotë, përgjysmë më lirë dhe me mundësi pagese prej vetëm 4.5€/muaj.

(artikull i sponsorizuar)