LAJMI I FUNDIT:

Zoom Video Communications u ndërpre për mijëra përdorues të enjten

Zoom Video Communications u ndërpre për mijëra përdorues të enjten

Zoom Video Communications u ndërpre për mijëra përdorues të enjten, sipas faqes së internetit të gjurmimit të ndërprerjeve Downdetector.com.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, ky aplikacion pati gati 10,000 incidente të njerëzve që raportuan probleme me platformën e transmetimit audio, sipas Downdetector.


Dhe ndërprerja ka mundur të prekë një numër më të madh përdoruesish.

Zoom ka thënë se funksioni i telefonisë po përballej me “performancë të degraduar”.

Megjithatë, kompania nuk i është përgjigjur menjëherë një kërkese të Reuters për “sqarime të mëtejshme”. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
HMD prezantoi telefonat celularë Nokia 6310, 5310 dhe 230

HMD prezantoi telefonat celularë Nokia 6310, 5310 dhe 230

Teknologji

"Kushdo mund të bëhet këngëtar" - ky është aplikacioni inteligjent që mund ta ndryshojë botën e muzikës

Teknologji
Çipi më i mirë dhe jetëgjatësia e jashtëzakonshme e baterisë, vetëm disa nga specifikat e laptopit të ri MacBook nga Apple

Çipi më i mirë dhe jetëgjatësia e jashtëzakonshme e baterisë, vetëm disa nga specifikat e laptopit të ri MacBook nga Apple

Teknologji
Shumë njerëz mendojnë se iPhone i tyre nuk funksionon pas përditësimit më të fundit të iOS, por ka një zgjidhje

Shumë njerëz mendojnë se iPhone i tyre nuk funksionon pas përditësimit më të fundit të iOS, por ka një zgjidhje

Teknologji
Kamerat e vëzhgimit tani do të zbulojnë automatikisht njerëzit me temperaturë

Kamerat e vëzhgimit tani do të zbulojnë automatikisht njerëzit me temperaturë

Teknologji
LG Energy Solution, gjiganti i baterive debuton në tregjet e aksioneve

LG Energy Solution, gjiganti i baterive debuton në tregjet e aksioneve

Teknologji
Kalo në kategori