LAJMI I FUNDIT:

Zhytësit as që ishin në dijeni që pas u ishte vënë një peshkaqen, roja i plazhit në Australi i alarmon – i shpëtojnë më të keqes

Zhytësit as që ishin në dijeni që pas u ishte vënë një peshkaqen, roja i plazhit në Australi i alarmon – i shpëtojnë më të keqes

Ky është momenti kur tre zhytësve u vihet pas një peshkaqen gjigant në një plazh të njohur që u filmua nga ajri me dron.

Reklama

Pamjet e filmuara në Australi shfaqin zhytësit duke notuar shumë afër një peshkaqeni në Forster, duke mos e ditur që prapa tyre ishte peshkaqeni, transmeton Telegrafi.

Por ishin rojat e plazhit që i alarmuan duke ndezur alarmet, që i paralajmëronin për sulme të mundshme nga peshkaqenët.

Zhytësit e kapluar nga paniku shihen duke bërë të pamundurën që të ikin nga peshkaqenin.

E operatorja e dronit Emily Howman nuk ishte assesi në gjendje të ndihmojë zhytësit, që për fat të mirë në fund i shpëtuan më të keqes. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
Ukrainasit filmuan me dron një qytet të përmbytur që është nën kontrollin e rusëve, nënë e bir luten t'i shpëtojnë nga çatia e shtëpisë së tyre

Ukrainasit filmuan me dron një qytet të përmbytur që është nën kontrollin e rusëve, nënë e bir luten t'i shpëtojnë nga çatia e shtëpisë së tyre

Evropa
Ekipi i BBC-së detyrohet ta ndërpresë intervistën për shkak të granatimeve ruse në Kherson

Ekipi i BBC-së detyrohet ta ndërpresë intervistën për shkak të granatimeve ruse në Kherson

Evropa
Ukrainasit publikojnë pamjet, të cilat pretendohet se shfaqin momentin e një shpërthimi në digën Nova Kakhovka

Ukrainasit publikojnë pamjet, të cilat pretendohet se shfaqin momentin e një shpërthimi në digën Nova Kakhovka

Evropa
Pretendonin se kishin shkatërruar tanket Leopard, ukrainasit përgënjeshtrojnë rusët – doli se kishin goditur kombajna dhe makineri tjera bujqësore

Pretendonin se kishin shkatërruar tanket Leopard, ukrainasit përgënjeshtrojnë rusët – doli se kishin goditur kombajna dhe makineri tjera bujqësore

Evropa
“Qeveria e Serbisë me deklarata nxitëse”, OKB: Të merren masa kundër kësaj retorike

“Qeveria e Serbisë me deklarata nxitëse”, OKB: Të merren masa kundër kësaj retorike

Serbia
Nëna nga Australia ia dorëzon foshnjën një burri që t’i bashkohet rrahjes masive në market – pamjet shokojnë opinionin

Nëna nga Australia ia dorëzon foshnjën një burri që t’i bashkohet rrahjes masive në market – pamjet shokojnë opinionin

Australia
Kalo në kategori