LAJMI I FUNDIT:

Zhduket një femër në Prishtinë

Zhduket një femër në Prishtinë
Foto: Ilustrim

Një person ka raportuar se një femër është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Reklama

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën në Prishtinë

Tutje thuhet se rasti është në procedurë hetimore.

“Prishtinë 08.02.2023-NN. Me 09.02.2023 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe por nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Shtëpia e Bardhë publikon raportin për numrin e ushtarëve amerikanë në Kosovë

Shtëpia e Bardhë publikon raportin për numrin e ushtarëve amerikanë në Kosovë

Lajme
Shi e stuhi breshëri përfshijnë disa komuna të Kosovës

Shi e stuhi breshëri përfshijnë disa komuna të Kosovës

Lajme
Kurti bisedon me sekretarin britanik për Punë të Jashtme, ia përmend modelin kroat të Asociacionit

Kurti bisedon me sekretarin britanik për Punë të Jashtme, ia përmend modelin kroat të Asociacionit

Lajme
Nisma e AAK-së për rrëzimin e Qeverisë pa përkrahje, nga LVV thonë se janë unikë

Nisma e AAK-së për rrëzimin e Qeverisë pa përkrahje, nga LVV thonë se janë unikë

Politikë
Analistët amerikanë të ndarë për qëndrimin e Uashingtonit zyrtar ndaj Kosovës

Analistët amerikanë të ndarë për qëndrimin e Uashingtonit zyrtar ndaj Kosovës

Lajme
Limaj: Rama s’është dashur ta dërgojë draftin e Asociacionit pa i konsultuar krerët e Kosovës

Limaj: Rama s’është dashur ta dërgojë draftin e Asociacionit pa i konsultuar krerët e Kosovës

Politikë
Kalo në kategori