LAJMI I FUNDIT:

Zgjedhjet 2019 në Auto Mita me tri super vetura që vijnë duke filluar nga 147 euro në muaj!

Zgjedhjet 2019 në Auto Mita me tri super vetura që vijnë duke filluar nga 147 euro në muaj!

Zgjedhjet e vitit 2019 po afrohen dhe kjo do të thotë se ju duhet të bëni zgjedhjet e duhura për të ardhmen tuaj dhe të gjithë vendit.

Reklama

Por, të rëndësisë se njejtë janë edhe zgjedhjet tjera të mëdha që ju bëni e që kanë impakt direkt në kualitetin e jetës tuaj dhe të shoqërisë. Prandaj, e një rëndësie të tillë për vete dhe për gjithë vendin është edhe vetura që ju zgjedhni.

Fillimisht, vetura që ju zgjedhni i përputhet dëshirave tuaja afatgjate dhe në anën tjetër me një veturë të re e të mirë ju i kontriboni rrugëve të vendit, duke mbajtur rrugët e shtetit me vetura të reja e sa më ekologjike për ambientin.

Andaj, nxitoni dhe merrni pjesë në Zgjedhjet 2019 nga Auto Mita:

Dacia DUSTER – 147 euro në muaj


Dacia Duster me pakon më atraktive “Prestige”, motorin 1.6 115kf Benzin, dhe teknologjinë e hatashme në këto zgjedhje do të jetë i pa rezistueshëm me ofertën më të mirë.

Disa nga karakteristikat e veturës janë:
– Motorr 1.6 115kf Benzin,
– Pakoja më e lartë “Prestige”
– Navigacion 7″ me prekje,
– Çelës inteligjent “Hands free”
– Multimedia sistem me ekran 7″,
– Kamerë për parkim,
– Fellne alumini 17″ dhe shumë të tjera.

Renault CAPTUR Intense – 167 euro në muaj

CAPTUR me pakon fantastike “Intense”, karoserinë dy-ngjyrëshe, motorrin super-efiçient dhe karakteristika të nivelit të lartë në këto zgjedhje bëhet bindshëm një ndër të parët.

Disa nga karakteristikat e veturës janë:
– Motor 1.5 dCi me 90KF,
– Sensorë parkimi para dhe prapa,
– Kamerë për lëvizje prapa,
– Çelës inteligjent,
– Drita Full LED,
– Navigacion 7″ me prekje,
– Fellne alumini 17″

Nissan QASHQAI – 246 euro në muaj

Një ndër veturat më në trend në Kosovë, “SUV” i dëshmuar dhe më i shituri rradhazi për 10 vite në Europë – Nissan Qashqai në këto zgjedhje nuk le vend për alternativë më të mirë.

Disa nga karakteristikat e shumta të veturës janë:
– Motorr 1.5 dCi 115kf,
– Ndërrues automatik “DCT”,
– Pako “Accenta SUN”
– Kulm panoramik,
– Multimedia sistem me ekran 7″,
– Kamerë për vozitje prapa,
– Fellne alumini 17″,
– Ngjyrë metalike dhe shumë të tjera.

Për t’i parë këto tri vetura e pse jo të zgjedhni një prej tyre, vizitoni showroomin e Auto Mita në magjistralen Prishtinë-Ferizaj apo kontaktoni në numrin e telefonit045 555 858.