LAJMI I FUNDIT:

Zbulohet gjarpri me dy koka “albino” në SHBA

Zbulohet gjarpri me dy koka “albino” në SHBA

Një kultivues i gjarpërinjve në Karolinën e Veriut zbuloi një nga bashkëdyzimet më të pazakonta: një gjarpër qumështi me dy koka “albino honduras”.

Reklama

Jimmy Mabe tha se gjarpri i ri ka dy koka të cilat i ndajnë mushkëritë dhe stomakun. Ai tha se të dy kokat punojnë në mënyrë të mirë.

“Ana e djathtë është pak më agresive se e majta”, tha Mabe për WGHP-TV. “Kështu që dëshiron të më kafshojë më shumë”.

Ai tha se të dy kokat ende po mendojnë se si të bashkëjetojnë.

“Kanë mendje të ndryshme për të shkuar në drejtime të ndara”, deklaroi amerikani.

Mabe tha se publiku do të jetë në gjendje ta takojë gjarprin e pazakontë në Repticon Show në Charlotte’s Cabarrus Arena më 15-16 tetor. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Fun
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Fun
Kalo në kategori