Dy dyqanet më të mëdha të blerjeve online në vend, GjirafaMall dhe Gjirafa50, këtë javë festojnë ditëlindjet e tyre, të dytën dhe të tretën përkatësisht.

Për këtë arsye, për 6 ditë me radhë, duke filluar nga data 4 deri më 9 nëntor, këto dy dyqane kanë vendosur që të ofrojnë zbritje deri në 40% në të gjitha produktet e tyre.

Mbi 120.000 produkte të GjirafaMall, nga kategori të ndryshme si veshje, kozmetikë, produkte shtëpiake e vegla pune do të jenë në zbritje deri në 40%.
Po ashtu, mbi 60.000 produkte nga brendet më të njohura botërore të teknologjisë si Apple, Sony, Samsung, MSI, SteelSeries, dhe të tjera, do të jenë në zbritje.

Java e portokalltë, vjen vetëm një herë në vit. Prandaj rrini gati, bashkangjitjuni festës, dhe përfitoni nga zbritjet e mëdha dhe dhuratat e shumta!

Për të mësuar më shumë rreth zbritjeve në GjirafaMall, klikoni këtu, ndërsa rreth zbritjeve në produktet e Gjirafa50, klikoni këtu. #Javaeportokalltë